„ATRASK VASARĄ SU SPORTU PRIE JŪROS“

Ant paties jūros kranto, modernioje sodyboje su nuosavu priėjimu prie jūros, linksmų draugų ir profesionalių vadovų apsuptyje, praleisk savo nepakartojamą, turiningą svajonių vasarą!

Stovykla, skirta 7-16 m. amžiaus moksleiviams, mėgstantiems aktyvų ir turiningą poilsį: sportas ir įvairios pramogos, kūrybinės užduotys ir meniniai pasirodymai, nauji draugai, linksmi nuotykiai ir šėlionės, azartiškos rungtynės ir adrenalino kupini žaidimai lydi dalyvius visą stovyklos laiką. Varžysimės linksmose dienos ir vakarinėse programose, studijuosime žemėlapius, ieškosime užuominų, susipažinsime su naujais bendražygiais, turėsime galimybę pasijusti tikrais gamtos vaikais, demonstruosime sumanumą, originalumą bei kūrybingumą įvairiose stovyklos veiklose. 

Čia kiekvienas dalyvis jaučia nuoširdų dėmesį ir rūpestingumą, randa mėgstamą veiklą, naujų draugų bei veiklų. Šaunios, jaukios, draugiškos ir linksmos stovyklos laukia naujų ir nuolatinių stovyklautojų!

STOVYKLOS PROGRAMOS EIGA: dieną pradedame rytine mankšta, įdienojus vyksta įvairios rungtys, maudynės, azartiški žaidimai, įvairių užduočių paskirstymas ir jų atlikimas, rezultatų aptarimas, o vakarais – diskotekos, teminiai renginiai ir kitos pramogos. Stovyklos vadovai gali koreguoti suplanuotą stovyklos programą, priklausomai nuo oro sąlygų ir kitų svarbių veiksnių. Lietingo oro sąlygomis pramogos organizuojamos patalpose, gero oro sąlygomis stengiamės kuo ilgiau išbūti gamtos apsuptyje prie jūros. Visi programos nukrypimai atliekami atsakingai ir dėl rimtų priežasčių, turint tikslą užtikrinti kokybišką stovyklautojų poilsį, komfortą ir gerą nuotaiką . 

*Kiekvienam užsiregistravusiam detali stovyklos informacija teikiama individualiai.

Į STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

• apgyvendinimas 5-6 vietų kambariuose Karklės k., Placio g. 28, Klaipėdos r. ant jūros krant;

  • Nuvežimas ir parvežimas ( Vilnius-Poilsiavietė Žilvytis – Vilnius)

• maitinimas 4 k./d. jaukioje aplinkoje, aptarnaujant rūpestingai virtuvei; 

• nuolatinis aprūpinimas geriamu vandeniu; 

• kasdienė patalpų švaros ir higienos bei techninė priežiūra; 

• karštas ir šaltas vanduo praustuvuose ir dušuose, muilas rankoms plauti, švari patalynė; 

• mokomosios ir pramoginės programos, patyrusių vadovų priežiūra, įvairios priemonės ir techninis aprūpinimas; 

• programa, apdovanojimai ir siurprizai, gera nuotaika, įsimintina patirtis, daug draugų ir gerų atsiminimų!

Didžiąją dalį laiko skiriame aktyviam poilsiui gamtoje, kokybiškam maitinimui bei puikiai programai, kuri pralekia kaip trumpas ir įsimintinas vasaros nuotykis. Pas mus viskas paprasta ir tvarkinga: nuolat užtikrinama kasdienė patalpų švara ir higiena, kolektyvo parengtis ir jaunatviška energija, o maitinimo paslaugas teikia draugiški ir laiko patikrinti maitinimo profesionalai. Stovyklautojų apgyvendinimas ir maitinimas vykdomas laikantis Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento bei Palangos m. VMVT nurodymų ir rekomendacijų.

7-16m. amžiaus
1 pamaina
Laikas prie jūros
Įskaičiuotas maitinimas
Profesionalūs vadovai
Suteikiamas visas inventorius

Veiklos stovykloje

Mankštos
Azartiški žaidimai
Meniniai pasirodymai
Nuotykiai
Pramogos

*Pinigėlių grąžinimas atliekamas tik ligos atveju, pateikus pažymą iš gydytojo. Kitu atveju vaikui nedalyvaujant stovykloje avansas negrąžinamas.

Stovyklos vieta:

Žilvitis, Karklė, Lithuania

Rezervacija

Atsiskaitymo būdas