Bricks4Kidz® vasaros atostogas, Kaunas

Bricks4Kidz® vasaros atostogas siūlo praleisti su LEGO® mūsų nuostabiausiose stovyklose! Tai turiningas, smagus ir intelektualus laisvalaikis, pagrįstas moksliniais konceptais ir motorinių, vizualinių įgūdžių tobulinimu. Šiemet net 8 temos 8 miestuose 6-9 m. vaikams!

Visą savaitę kursime ir žaisime su LEGO®, atliksime eksperimentus, leisime laiką lauke. Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz® modelius, žaisdami LEGO® žaidimus ir ištyrs inžinerijos ir architektūros pasaulius. 

Bricks 4 Kidz® stovyklos privalumai: 

  • Stiprina mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos žinias. 
  • Skatina dėkingumą už tai, kaip viskas pasaulyje veikia.
  • Padidina savigarbą sprendžiant problemas ir atliekant projektus.
  • Plėtoja socialinius / emocinius įgūdžius.
  • Padidina bendrąsias žinias per diskusijas, susijusias su kiekvienu modeliu.
  • Skatina vaiko vaizduotę. 
  • Suteikia saugią, praturtintą aplinką kurti ir žaisti.
  • Programos sukurtos pagal vaikų amžių ir sugebėjimus.

Stovyklos diena:

8.00   Stovyklos dienos pradžia

8.00-9.00  Atvykimas, savarankiška kūryba ir žaidimai su LEGO® konstruktoriais

9.00-10.00  Dienos temos aptarimas, prezentacija

10.00-10.30  Užkandžiai

10.39-12.00  Modelio konstravimas, kūrybinė veikla susijusi su dienos tematika.

12.00-13.30  Žaidimai ir laikas lauke

13.30-14.30  Pietūs

14.30-16.00  Modelio konstravimas, kūrybinė veikla susijusi su dienos tematika

16.00-16.30  Užkandžiai

16.30-17.30  Savarankiška kūryba ir žaidimai su LEGO® konstruktoriais, užduotys, žaidimai.

17.30   Stovyklos dienos pabaiga

Maitinimas: 3 kartus dienoje: užkandžiai, pietūs, užkandžiai, geriamas vanduo visą dieną.

Veiklos stovykloje

Kūryba
Žaidimai
Modelių konstravimai
6-9m. amžiaus
Pamainos visą vasarą
Veikla ir viduje ir lauke
Maitinimas įskaičiuotas
Profesionalūs vadovai
Suteikiamas visas reiklaingas inventorius

LEGO® GAME ON ŽAIDIMŲ STOVYKLA (6-9 m. vaikams)

Šiandien vaikams viskas yra susiję su vaizdo žaidimais ir apps‘ais!  Šioje interaktyvioje Bricks4kidz vasaros stovykloje stovyklautojai su „LEGO®“ kaladėlėmis konstruos ir kurs skirtingus personažus iš savo mėgstamų vaizdo žaidimų – tokių kaip „Super Mario Bros“, „Roblox“, „Beyblades“, „Pokémon“ ir „Minecraft“. Žaidimų veikėjai atgis vaikų sukonstruotais robotais, 3 D modeliuose ar mozaikose.

Nepamirškite klasikinių „Nintendo“ ir „SEGA“ temų – tokių kaip „Zelda“, „Ančių medžioklė“, ir „Pacman“! Kiekviena diena bus naujas nuotykis, nes virtualusis ir LEGO® pasauliai susijungs!

PASINERK Į LEGO® JŪROS PERIODO PASAULĮ (6-9 m. vaikams)

Ar Jūsų vaikas pasirengęs gyvenimo nuotykiui? Tegu apsiauna vaikščiojimo batus ir apsirengia drabužius … jis įeis į Jūros periodo pasaulį! Vaikai sukurs pasaulį, kuris ateina į gyvenimą su švelniu Brontosaurus, liūdna Velociraptor, bauginančiu T. Reksu ir dar daugiau. Vaikai sužinos apie nuostabius dinozaurus, gyvenančius per Jūros periodą ir kitus išnykusius priešistorinius gyvūnus, kurie klajojo per žemę ir plaukdavo jūrose prieš milijonus metų. Parodys savo įgūdžius, naudodami mūsų specializuotus projektų rinkinius! Atveskite savo vaiką mokytis, kurti ir žaisti JŪROS PERIODO PASAULIO STOVYKLOJE!

Stovyklos metu vaikai susipažins su Dinozaurų parko pasauliu, pagrindiniais dinozaurais ir jų aplinka, kaip ir kada jie gyveno. Sukurs aplinką savo dinozaurams bei juos pastatys iš LEGO®.

Diskutuos: kas yra dinozaurai? kaip dinozaurai išnyko? ką mes žinome apie dinozaurus?

Kurs Dinozaurų teatrą. Gamins Dinozaurų dėliones, dinozaurų pėdsakus.

MINECRAFT MANIJA (6-9 m. vaikams)

Jūsų vaikui patinka „Minecraft“? Jeigu Jūsų atsakymas yra TAIP, tuomet jis privalo apsilankyti mūsų MINECRAFT MANIJOS Bricks4kidz stovykloje!  

Stovyklos metu vaikai ne tik sužinos „Minecraft“  žaidimo sukūrimo istoriją,   bet viską, ką jis įsivaizduoja, pats ir sukurs su LEGO® ! ! !

Kiekvieną dieną vaikai susidurs su naujais iššūkiais,  sukurs ir sukonstruos pagrindinius elementus iš populiarių „Minecraft“žaidimų bei kurs savo įspūdingą „Minecraft“ pasaulį.  

Vaikai mėgausis „Minecraft“ pasauliu su LEGO® motorizuotais rinkiniais, susipažins su inžinerijos bei architektūros pagrindais. Ir visa tai populiariausioje Bricks4kidz vasaros stovykloje MINECRAFT MANIJA! 

AŠ- SUPER HEROJUS (6-9 m. vaikams)

Jeigu norite, kad Jūsų vaikas super herojus atrastų iš naujo, tuomet jis turi apsilankyti šioje Bricks4kidz vasaros stovykloje. Stovyklautojai visą savaitę kurs įvairiausius Super Herojus su  LEGO® motorizuotais rinkiniais ir klasikiniais konstruktoriais. Vaikai lavins savo vaizduotę, kūrybą, o gal netgi įgys ir supergalių? 

Sukurkite fantazijų pasaulį ir apsaugokite jį nuo visų piktų priešų, naudodamiesi specialiomis Bricks4kidz instrukcijomis!

FORTNITE NUOTYKIŲ  LEGO®  STOVYKLA (6-9 m. vaikams)

Jeigu Jūsų vaikui patinka „Fortnite“, jis turi apsilankyti mūsų naujoje Bricks4kidz vasaros stovykloje!  

Kiekvieną dieną vaikai susidurs su naujais iššūkiais, sukurs bei sukonstruos pagrindinius personažus iš populiaraus „Fortnite“ vaizdo žaidimo, naudojant LEGO®  motorizuotus rinkinius ir klasikines LEGO®  kaladėles. 

Šioje linksmoje ir nuotykių kupinoje  „Fortnite“  stovykloje pagrindinis dėmesys bus skiriamas kūrimui, ieškojimui ir komandiniui darbui. 

Iki

LEGO® VISATOS TYRINĖTOJŲ STOVYKLA (6-9 m. vaikams)

Prisijunkite prie mūsų nuotykių kelionėje į visatą!

Įkvėpta NASA ir „Žvaigždžių karų“ ™, mūsų kosminių nuotykių stovykloje bus daugybė modelių, kurie padės nubloškti jūsų vaizduotę! 

Kiekvieną dieną stovyklautojai sužinos apie realų kosmoso tyrinėjimą ir kurs modelius, susijusius su NASA kosmine programa. 

Šioje stovykloje konstruosime LEGO „Star Wars ™“ teminius modelius, žaisime žaidimus, atliksime iššūkius ir dar daugiau. 

Bricks4Kidz“ kosminių nuotykių stovykla įžiebs vaikams vaizduotės ir kūrybiškumo kibirkštėlės, kad jie panirtų į tikrą nuotykį!

Keliaukite atgal į laiką, kur galėtumėte sukurti NASA kapsulę. Patikėkite savo astronauto įgūdžiais, kad saugiai grįštumėte į Žemę. 

Mes kursime motorizuotus modelius, vaizduojančius erdvėlaivius iš jūsų mėgstamo populiaraus kosminio filmo. Ateikite patirti šią žvaigždžių kelionę į tolimą galaktiką!

 LEGO® DRAUGIŲ STOVYKLA (6-9 m. vaikams)

Pasiimk savo draugę ir ateik pas mus į stovyklą tik MERGAITĖMS.

Visą savaitę kursime, žaisime su Lego® tik mergaitėms skirtus modelius.  Išreišk savo talentą, konstruojant šokėją, gimnastę ir kitus modelius, kurie pristato tave kaip asmenybę. 

Stovyklos metu užsiimsime įvairiomis veiklomis nuo karoliukų gamybos iki architektūros. Sužinosime, kad kiekvienas žmogus nepriklausomai nuo lyties gali būti architektu ar inžinieriumi. Ir nepergyvenk mūsų grupėje bus tik mergaitės, nes ši savaitė skirta tik Jums MERGAITĖS☺    

SPORTO IR LEGO® DIENOS STOVYKLA KAUNE(6-9 m. vaikams)

Jūsų vaikui patinka sportuoti, bet jis dievina Lego®?

Mūsų SPORTO IR LEGO® stovykla kaip tik jam! Pusę dienos sportuosime, pusę dienos konstruosime☺

Vadovaudamiesi patyrusiais mūsų mokytojais ir įdomiomis temomis, vaikai galės mėgautis LEGO® konstruktoriais, kurdami specialiai suprojektuotus Bricks4Kidz® modelius, žaisdami LEGO® žaidimus.

Sporto treneriai lavins vaikų fizinį pasiruošimą bei plaukimo įgūdžius.

Kaina perkant nuo 05.01 iki 06.01 – 179eur

Kaina perkant nuo 06.01 – 189eur

Iki pasimatymo!

                 

Stovyklos vieta:

Savanorių pr. 130, Kaunas, Lithuania

Rezervacija

Atsiskaitymo būdas