Stovykloje susipažinsime ir mokysimės kurti savo muziką, jos ritmą, melodiją, žodžius.  Balsą, kaip ir kūną, norint turėti stiprų ir sveiką, turime mankštinti nuolat, tad kiekvieną dieną atliksime balso lavinimo pratimus, kurie padės atskleisti vaiko tembrą ir diapazoną.

2 PAMAINOS

KŪRYBIŠKA APLINKA

LABAI AKTYVUS LAIKAS

ĮSKAČIUOTAS MAITINIMAS

ĮSKAČIUOTAS DRAUDIMAS

DRAUGIŠKA APLINKA

Apie stovyklą

Stovyklos pagrindinis tikslas:

 • Muzikos atlikimas, analizavimas, balso lavinimas
 • Muzikos terapija
 • Muzikinė improvizacija
 • Ritmika
 • Joga
 • Zumba 

Muzikos atlikimas, analizavimas, balso lavinimo pratimai

Stovykloje, dirbsime ne tik grupėse, bet kiekvienas vaikas turės ir individualias dainavimo pamokas. Klausysime ir analizuosime muziką, tai padės dar labiau atskleisti vaiko potencialą, ir supažindins su pagrindiniais muzikos stiliais.

Muzikos terapija. Pagrindinis jos tikslas – atsipalaidavimas, ramybės būsena. Jos metu plėtojama vaikų vaizduotė, kūrybingumas, emocijų išliejimas ir paleidimas. Muzikos terapijos dėka, vaikas gali išmokti išsakyti savo jausmus, bei juos taisyklingai įvardinti.                          

Improvizacija. Improvizavimas ugdo ne tik muzikinę vaizduotę, bet ir fantaziją bei mąstymą. Todėl muzikinė improvizacija reikalinga kiekvienam vaikui, nepriklausomai nuo to, kokią profesiją pasirinks užaugęs. Improvizaciniai pratimai skatina vaiką savęs atskleidimui, leidžia pažinti savo vaizduotės galimybes,  kūrybines jėgas.

Ritmika. Ritminiai pratimai turi didelę įtaką šalinant vaikuose nervinę baimę, žadina aktyvumą, pasitikėjimą savo jėgomis. Be to, ritmas verčia vibruoti visą organizmą, o ši vibracija padeda suvokti muziką.

Joga. Joga ne tik stipriną visą kūną, bet ir atpalaiduoja, ramina, gerina miego kokybę. Joga mažina stresą, įtampą, didina vaikų sąmoningumą, koncentraciją.

Zumba. Išsiskirianti savo linksma muzika ir energingais judesiais Zumba gali išvaryti iš kūno visą nuovargį ir suteikti daug laimės hormonų, be to jos metu formuojamas grakštumas ir plastiškumas, kuris padeda dar labiau mylėti ir pasitikėti savimi.

Ką išsineš?

 • Išmoks pagrindinius balso lavinimo pratimus, ir galės juos toliau atlikti stovyklai pasibaigus
 • Pasiners į kūrybinį procesą, kuris išmokys atsipalaiduoti ir atrasti savyje kūrėją
 • Improvizacijos ir ritmikos pradmenys, padės geriau išgirsti ir įsigilinti į muziką bei jos melodiją
 • Analizuoti savo jausmus muzikos terapijos užsiėmimuose
 • Jogos pradmenys padės paruošti kūną ir balsą naujai dienai
 • Zumba suteiks jėgų ir padės išlieti visą sukauptą savyje energiją
 • Naujų idėjų padės atrasti muzikos terapijos užsiėmimai
 • Paskutinis vakaro koncertas suteiks atsakomybės jausmą, ir padės dar labiau pasitikėti savo jėgomis

Kita pramoginė programa vakarais –orientaciniai žaidimai, „Protų mūšis“, žygiai gamtoje, rungčių varžybos, pasirodymai – teatras, kvadratas,  filmai, video, nuotraukų peržiūra. Stovyklautojų džiaugsmui, sodyba siejasi su Seirijo ežero pakrante, tad maudynės ir pasiplaukiojimas su irklentėmis vyks kiekvieną dieną.

APGYVENDINIMAS

Stovykla vyks prabangioje „Vėjo malūnas“ sodyboje, įsikūrusioje gražios gamtos apsuptyje ant Seirijo ežero pakrantės. Moderniuose sodybos namuose yra 3 – 4 vietų kambariai. Namuose yra įrengti virtuvės kambariai su arbatinukais, šaldytuvais ir kitu būtinu inventoriumi, atskirais dušais ir WC.  Turėsime savo multimediją, per kurią stebėsime savo sukurtus šokius, dainas bei motyvacinius filmukus. Visi patogumai suteiks vaikams jaukumo tarsi būtų namuose.

Sodyboje yra įrengtos 2 pobūvio salės. Teritorijoje yra įvairių pramogų aktyviam poilsiui: vaikų žaidimų aikštelė, futbolo aikštelė, tinklinis ant smėlio, ežeras ir kt.

Didelė 3 hektarų teritorija tikrai nepaliks abejingų net ir pačių reikliausių stovyklautojų.

 MAITINIMAS. Keturis kartus per dieną: pusryčiai, pietūs, vakarienė, naktipiečiai. Vaikų maitinimas suderintas pagal reikalavimus.

 

SAUGUMAS

Visi vadovai baigę pirmosios pagalbos ir higienos įgūdžių kursus;

Visi vadovai praėję sveikatos patikrą;

Stovyklautojai bus draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų;

Maudytis leidžiama tik su vadovų priežiūra, grupėmis;

Stovykloje užtikrinsime vaikų saugią ir sveiką aplinką dėl Covid-19 remiantis LR Vyriausybės nurodymais ir rekomendacijomis.

PASTABOS:

 • Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymos kopiją (forma 027-1a). Arba atsiųsti vaiko sveikatos pažymėjimo peržiūros kodą, kurį galite įrašyti registracijos anketoje. Kaip sukurti Vaiko sveikatos pažymėjimo peržiūros kodą, rasite paspaudę šią nuorodą.
 • Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.

 

STOVYKLOS ORGANIZATORIAI IR VADOVAI:

 • AKTYVUS STOVYKLAVIMAS KOMANDA
 • Muzikos ir teatro akademijoje baigusi džiazo vokalo ir pedagogikos studijas, dirbanti vokalo pedagoge ir Zumbos trenere – JOVITA DILYTĖ.

Stovyklos trukmė: 6 dienos
Stovyklautojų amžius: 8–16 m.
Stovyklos kaina: 350 eurų
Stovyklautojų grupė: 10–20 vaikų

Stovykloje laukiame ir pradedantieji dainuoti, groti, šokti ir jau pažengę


Stovyklos pamainos: 

 1. 2021.07.11 – 07.16
 2. 2021.08.15 – 08.20

COVID prevencija

Atmintinė

Stovyklos Taisyklės

Dienotvarkė

 

Vieta:

„Vėjo malūnas“ Lazdijų rajonas, Oktos k., Ežero g. 9. Stovyklautojai apgyvendinami name su visais patogumais

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice