Galvas dėl automobilių pametusių vaikų tėvai žino, kaip ima žvilgėti atžalų akys, kai šie sėda prie kartingų vairo. Savaitę praleidę̨ Mėmel GP (Kaipėdos raj.) kartodromo stovykloje vaikai pasijus tikrais lenktynininkais. „Mėmel GP“ – šiuolaikiškas dengtas kartodromas Mickuose, 15 km nuo Klaipėdos su 25 vokiškais „RiMO“ kartingais.

Stovyklos metu vaikai važinės pramoginiais kartingais 650 m naujai nuklota trasa, galės sudalyvauti grupinėse varžybose, ten pat vyks ir Medžioklės ir pramoginio šaudymo simuliatorių rungtys.

1 pamaina

8-18m. vaikams

maitinimas įskaičiuotas

draudimas įskaičiuotas

visas reikalingas inventorius

Apie stovyklą

Profesionalūs instruktoriai išmokys valdyti kartingus net ir niekuomet jais nevažinėjusius  vaikus. Stovyklautojai bus užimti nuo ryto iki vakaro: be kartingo treniruočių̨, šaudymo rungčių su simuliatoriais, jų laukia kiti įdomūs ir aktyvūs užsiėmimai: rungčių varžybos sodyboje, mokomojo jėgos aitvaro valdymas, tematinių filmų peržiūra, kvadrato varžybos, išvykos ir pamokos su longboard‘ais.

Stovyklos pabaigoje vaikams numatomos vaikų kartingų varžybos, apdovanojimai ir diplomai.

 

APGYVENDINIMAS. STOVYKLOS BAZĖ

Stovyklavietė įsikūrusi sodyboje „Strykis“ dar ne visų atrastame rojaus kampelyje, Kuršių marių pakrantėje, Klaipėdos rajone. Iš sodybos galima džiaugtis įstabia pamario gamta, žavėtis nuostabiu Kuršių nerijos kopų vaizdu bei Juodkrantės pakrante. Ypač nuostabus vaizdas atsiveria nuo sodybos stogo panoraminės aikštelės. Sodyba įrengta tarp keleto vandens telkinių – prie pat sodybos Karaliaus Vilhelmo kanalo ir Drevernos upės sankirtos, o vos už kilometro yra Kuršių marios. Taip pat netoliese yra įsikūręs Drevernos miestelis, kuriame įrengta moderni prieplauka jachtoms ir kitoms vandens turizmo priemonėms. Pavažiavus 20 km link pusiasalio yra Ventės ragas.

Stovyklavietėje yra lauko uždara salė – 200 kv.m, kurioje mes buriamės lietingomis dienomis, krepšinio aikštelė, futbolo aikštelė, batutas, restoranas, kuriame mes gauname visada šviežią ir skirtą stovyklautojams patį skaniausią maistą. Taip pat turime lauko sceną, bendrą namelį/ofisą, kuris skirtas stovyklautojų susibūrimams.

Vaikams džiaugsmas kiekvieną dieną rūpintis stovyklos teritorijoje esančiais gyvūnėliais, kurie neatskiriama stovyklos dalis. Stovyklos aptvertoje teritorijoje auginami: poniai, ožiukai ir antys.

Stovyklautojai gyvena apartamentuose su visais patogumais, kuriuose yra atskiri kambariuose dušai ir tualetai. Kambariuose vaikai miega po 3 – 4 vaikus. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį.

 

MAITINIMAS

Vaikų maitinimas vyksta tos pačios sodybos restorane. Vaikai bus maitinami 4 kartus per dieną, pagal jiems suderintą valgiaraštį. Maistas šviežias ir pritaikytas pagal jų poreikius ir kaloringumą.

 

STOVYKLOS KAINA: 499Eur

 

STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA

 • Apgyvendinimas sodyboje, apartamentuose.
 • Maitinimas 4 kartus per dieną;
 • Kartingų teorijos ir praktikos pamokos, stovyklos varžybos;
 • Visa reikalinga įranga (šalmas, kombinezonas, kartingai);
 • Profesionalių mechanikų ir instruktorių paslaugos;
 • Virtualaus šaudymo pramogos (simuliatorius).
 • Stovyklautojo sveikatos draudimas nuo nelaimingų atsitikimų;
 • Papildomos pramogų paslaugos;
 • Nuotraukos;
 • Diplomai;
 • Prizai ir suvenyrai atminimui.

 

PASTABOS:

Stovyklautojo būtinas ūgis – nuo 140 cm.

Stovyklautojams būtina turėti medicinos pažymą (forma 027-1a).

Vaikų atvežimu į stovyklą rūpinasi patys tėveliai ar globėjai.

Stovyklos vadovai kalba – lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Atvykstant į stovyklą, privaloma su savimi turėti: pirštines (neslidžios, su atvirais pirštais, kad būtų patogu vairuoti) ir pošalmį (jis dedasi po šalmu).

 

Papildoma informacija: 

 

Stovyklos vieta:

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice