Čia vaikai atras keramikos ir tapybos paslaptis, patirs kūrybinį džiaugsmą. Lankysime galerijas, dalyvausime edukaciniuose užsiėmimuose, pramogausime!

4 PAMAINOS

KŪRYBINGA APLINKA

EKSKURSIJOS

ĮSKAIČIUOTAS MAITINIMAS

SAUGI APLINKA

DAILĖ IR KERAMIKA

Apie stovyklą

Užsiėmimai vyksta nuo pirmadienio iki penktadienio 9.00 – 17 .00 val.
Ši stovykla skirta mažiesiems menininkams – 6 – 12 metų vaikams. Prižadame, kad jūsų atžalos ne tik turiningai prales atostogas, bet ir pagilins meninius įgudžius. Čia kursime gamtoje ir studijoje, kartu su dailininke naudodami profesionalias keramikų ir dailininkų priemonės!
Susipažinsime su keramika, tapyba, šilko tapyba, grafika. Stovyklos metu vaikai susipažins su šalia būdingais baltiškais motyvais. Kursime kupinus fantazijos darbus!). Vyksime į ekskursijas (Nacionalinė dailės galerija, ZOO parką arba žaidimo kambarį) ir leisime puikų laiką su draugais!
*Stovyklos bus atsižvelgiamos į visus tuo metu galiuojančius LR Vyriausybės reikalavimus,
susijusiusb su Covid – 19

Svarbus dėmesys kiekvienam vaikui, todėl grupes sudaro iki 10 vaikučių.
Į Stovyklos kainą įskaičiuota:

  • Reikalingos priemonės
  • Keramikos degimai
  • Maitinimas
  • Edukacinės išvykos
  • Pramogos

Dienos programa:

  • 9:00 – 9.10 Atvykimas. Diskusijos dienos tema, veiklos aptarimas
  • 10.00-11.30 Kūrybinė veikla studijoje arba gamtoje.
  • 11.30-12.30 Poilsis, pietus, pasiruošimas darbui.
  • 12.45-17.00 Kūrybinė veikla, žaidimai lauke, pramogos

1 diena. Virvelinė keramika, raštai, įspaudai.Virvelinė keramika – tai pats seniausias lipdymo būdas. Dailės vadovė supažindins su lipdymo būdų įvairove ir dekoravimo galimybėmis, aptarsime menininkų darbus. Šią dieną nulipdysime kelis keramikos darbelius. Augalų antspaudai molyje – Mokiniai lydimi vadovės rinks gamtinius pavyzdžius, kurie užsiėmimo dalyje bus atspaudžiami molyje

2 diena. Diena skirta, tapymui ant drobės gamtoje. Tapysime gamtoje akriliniais dažais ant drobės. Pradžioje mokytoja supažindins su tapymo technika, komponavimo galimybėmis. Mokiniai susipažins su nauja technika – tapyba ant šilko. Susipažinę su technika pasigamins po vieną darbelį šia technika

3 diena. Išvyka į žaidimo kambarį arba zoom parką. Lipdymas iš molio –, Skulptūrėlės. Sužinosite kaip žmonės lipdė senovėje. Lipdysime senovinius baltų motyvus: žirgą, briedį, paukštį, mešką, žaltį. Pasiaiškinsim jų reikšmes.

4 diena. Ekskursija į Nacionalinę dailės galeriją ir kūrybinės dirbtuvės. Mokinsime kurti tūrinius paveikslus su akrilu ir glaistu.

5 diena. Tapyba ant medžio, dekoruosime medinius padekliukus. Pasiruošimas parodai ir šventė Esant palankioms oro sąlygoms laiką leisime lauke!

Stovyklos vadovė:   dailinininkė – pedagogė : Ana Popok, įkūrėja ,, Ana studio“
Ana Popok visada turėjo potraukį kūrybai. Todėl 2013 m. baigė Vilniaus dailės akademiją, keramikos bakalauro studijas, o 2018 m. dailės edukologijos magistro studijas. Dailininkė turi dešimt metų pedagoginės patirties. Vadovė aktyviai kuria, dalyvauja įvairiose parodose ir mokina vaikus ir suaugusius keramikos ir tapybos .

ŠVENTĖ SU TĖVELIAIS: Penktadienį studijoje vyksta vaikų darbų paroda, įteikiami diplomai ir vaišinamės ledais!

Maitinimas: Rytiniai užkandukai. pietūs atvežamas iš kavinės sriuba + karštas patiekalas. Meniu atsiunčiame iš anksto galima pasiderinti jeigu yra alergijų. Pietaujame studijoje
Adresas. Miglos g.  57- 52, (Žvėrynas) Vilnius.
Infrastruktūra. Netoli nuo studijos yra žaidimų aikštelė ir miškas (Karoliniškių valstybimis kraštovaizdžio draustinis.

Stovyklos kaina – 120 eurų Perkant toje pačioje pamainoje antram šeimos nariui suteikiama 10 % nuolaida
Vieta: Miglos g.  57- 52, (Žvėrynas) Vilnius

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice