Troleibuse nugirstas pokalbis, grafitis ant sienos, muzikinis klipas, socialinių tinklų storis, mėgstamos dainos tekstas, keistas praeivis gatvėje, draugo papasakotas juokelis ar nuotrauka iš atostogų – kasdien mes esame apsupti begalės istorijų, ir tai tikrai ne vien knygos ar filmų siužetai!

LIEPOS 5-11D.

KŪRYBIŠKA APLINKA

MAUDYNĖS EŽERE

AKTYVUS LAIKAS GAMTOJE

ĮSKAIČIUOTAS MAITINIMAS

SAUGI APLINKA

KŪRYBIŠKA APLINKA

Apie stovyklą

Nori susipažinti su istorijų kūrimo menu? Kažkas kažkur Tavo viduje krebžda, bet nežino kaip ištrūkti į dienos šviesą? O gal išvis niekas nekrebžda, bet vidinio bruzdesio norėtum? Literatūros pažinimo programos „Vaikų žemė“ organizuojamoje „Istorijų stovykloje“ išlaisvinsime Tavo kūrybiškumą, nes įvairių praktinių užsiėmimų metu tyrinėsime ir kursime istorijas pačiomis įvairiausiomis formomis ir žanrais su šios srities profesionalais! 

Istorijas kurti ir pašėlusias veiklas organizuoti padės:

  • rašytoja, iliustruotoja, siaubo istorijų kūrėja Kotryna Zylė. Jos knyga „Sukeistas” tapo kultiniu skaitiniu paauglių tarpe. Su Kotryna tyrinėsime mitus ir baimes rengdami šiurpių vakarėlį karmelitų vienuolyno rūsiuose…
  • komiksų kūrėja, šiuolaikinė menininkė Greta Alice papasakos viską apie grafines noveles, komiksus, mangas ir kitas šiuolaikines istorijų kūrimo formas
  • filmų festivalio „Odisėja72” kūrybinė komanda pasakos apie kino kūrimo meną, padės kurti trumpametražius filmus ir surengti “Oskarų” apdovanojimų ceremoniją
  • energija ir gera nuotaika trykštantys stovyklos vadovai bus mentoriai, draugai ir daug daugiau…

 

 O dar stovykloje:

  •  keliausime į žygį ir mėgausimės gamta
  •  rengsime disco ir atsipalaiduosime
  • vakarosime prie laužo ir kepsime zefyrus
  • žiūrėsime filmus ir krimsime spragėsius
  • daug maudysimės ir lenktyniausime su baidarėmis

O svarbiausia – bendrausime, bendrausime, bendrausime!

Ir visa tai vyks Antalieptėje įsikūrusiame „Inovatorių slėnyje” – atviroje erdvėje gamtoje, kur susitinka istorija, kultūra, technologijos ir žmonės!

 

Dalyvių amžius: 12–18 m.

Data: 2021 m. liepos 5 – 11  d.

Apgyvendinimas: 3 – 5 vietų jaukiuose skandinaviško stiliaus kambariuose „Laboratorijoje MEDUS” 

Maitinimas: tris kartus per dieną (pusryčiai, pietūs, vakarienė)

Kaina: 340 eur

Dalyvių skaičius: 30

„Manau, kad istorijos yra nepaprastai svarbios. Nejučia jos suteikia mūsų gyvenimams prasmę leisdamos pabėgti iš kasdienybės, mokydamos empatijos, kurdamos pasaulį, kuriame gyvename.”

Neil Gaiman, knygų „Gera lemiantys ženklai” (Good omens), „Koralaina” (Coraline), „Žvaigždžių dulkės” (Star dust) autorius.

Stovyklos sutartis

Stovyklos Programa

Vieta: Inovatorių slėnis, Antalieptė, Zarasų raj.

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice