Jau šeštus metus veikianti iniciatyva, kuri organizuoja asmeninio tobulėjimo programas skirtas 13-19 metų jaunuoliams, siekiantiems tobulinti savo lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus bei atrasti savo stipriąsias savybes, jas lavinti ir pasirinkti tinkamiausią karjeros kelią.

 

Lyderių inkubatoriaus programose iki šiol jau spėjo sudalyvauti virš 1000 moksleivių, kurie tobulėjo ir klausėsi paskaitų tokių lektorių kaip Andrius Žebrauskas, Austėja Lansbergienė, Andrius Tapinas, Arvydas Avulis, Vladas Lašas, Jolita Vaitkutė, kiti.

1 pamaina

13-19m. vaikams

lauko baseinas

stovykla vyks sodyboje

maitinimas įskaičiuotas

saugi aplinka

visas reikalingas inventorius

Apie stovyklą

Jau šią vasarą 2020 metų rugpjūčio 02 – 07 dienomis jaunimo tobulėjimo programa Lyderių inkubatorius pakvies 13-19 metų jaunuolius pasinerti į nepamirštamą vasaros nuotykį, kuris ne tik nustebins naujais išbandymais, bet taip pat suteiks naudingų žinių ir gebėjimų, kurie padės sėkmingai siekti užsibrėžto tikslo, atrasti savo karjeros kelią, lavinti lyderystės, viešo kalbėjimo gebėjimus, labiau pasitikėti savimi bei įveikti savo galimybių ribas!

 

Stovykloje dalyvių lauks įkvepiančių lektorių mokymai:

 • Savęs pažinimo dirbtuvės
 • Viešo kalbėjimo mokymai
 • Improvizacijos dirbtuvės
 • Pasitikėjimo savimi ir drąsos praktiniai mokymai
 • Karjeros planavimo ir asmeninio įvaizdžio dirbtuvės

 

Stovyklos laikas:

Stovykla vyks 2020 metų rugpjūčio 2- 7 dienomis, kurios metu dalyvių lauks šešių dienų programa: Team up, Who I am, Be Better, Break off, Find your way, Go!

 

Stovykla skirta:

Stovyklos programa skirta (13-19 m.) moksleiviams, kurie nori geriau pažinti save, lavinti savo komunikacijos ir lyderystės gebėjimus bei leistis į nepamirštamą vasaros nuotykį. Programoje galės dalyvauti iki 50 dalyvių, kuriems bus užtikrinamas asmeninis dėmesys ir komfortiškas apgyvendinimas.

 

 

Stovyklos programa:

1 diena: TEAM UPPrieš pradedant ugdyti jaunuosius lyderius, programos dalyviai bus suburiami į stiprią ir nepalaužiamą komandą, kuri visos programos metu sieks užsibrėžto tikslo, padės vieni kitiems tobulėti ir mokytis vieni iš kitų.

2 diena: WHO I AM Antrąją programos dieną prasidės pagrindinė kelionė į savęs pažinimą, savo stipriųjų ir silpnųjų pusių išsigryninimą, asmeninio tikslo užsibrėžimą ir asmeninių gebėjimų vystymo plano sudarymą.

3 diena: BE BETTER Sudarius asmeninių gebėjimų vystymo planą – pradėsime jį įgyvendinti, nagrinėsime lyderystės principus, lavinsime derybų, įtaigaus bendravimo, kūno kalbos ir viešo kalbėjimo gebėjimus.

4 diena: BREAK OFF Ketvirtąją programos dieną dalyvių lauks lūžio taškas, kada jie privalės išeiti iš savo komforto zonos, įveikti savo didžiausias baimes, atrasti ir įveikti savo galimybių ribą.

5 diena: FIND YOUR WAYKarjeros konsultantų ir koučingo specialistų pagalba dalyviai išsigrynins savo karjeros kelią ir susidėlios savo tikslo siekimo planą.

6 diena: GO!Paskutiniame žingsnyje uždegsime programos dalyviams stimulo žiežirbą ir išleisime jaunuosius lyderius toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų!

 

Programos lektoriai ir užsiėmimų temos:

 • Aktorius, pedagogas Doc. Vytautas Kontrimas „Viešas kalbėjimas: nuo scenos baimės iki kūno kalbos“
 • Lektorius Laurynas Pečkaitis „Karjeros galimybių pažinimas ir karjeros planavimas“
 • Impro 241 komanda „Išmokite susimovus likti geros nuotaikos“
 • Lektorius Mažvydas Šimkus„Savęs pažinimas: kas aš esu ir kuo noriu būti?“
 • Gydytojas psichoterapeutas Dainius Jakučionis „Kaip labiau pasitikėti savimi ir įveikti baimes?“

 

Programos nauda moksleiviams:

 • Kompetencijų lavinimas.Dalyvių lauks išskirtiniai mokymai su savo srities profesionalais, kurie dalinsis savo patirtimi ir žiniomis.
 • Pabėgimas iš komforto zonos Dalyviams bus kuriama saugi tobulėjimo aplinka, kas leis dalyviams peržengti savo galimybių ribas.
 • Subalansuotas poilsis.Programoje dalyvių lauks ne tik paskaitos, bet taip pat žygiai, kūrybiniai ir sporto užsiėmimai.
 • Emocijų įkrova.Dalyviai dalijasi, kad po stovyklų grįžta pilni motyvacijos veikti, mokytis bei siekti savo tikslų.

 

Kelialapio kaina: 350Eur


Į kainą įskaičiuota:

 • Profesionalūs lektoriai. Dalyvių lauks savo srities žinovų paskaitų ir užsiėmimų.
 • Patyrę mentoriai. Mentoriai yra sukaupę įvairiapusę patirtį darbe su jaunimu, tad jie yra pasiruošę moksleivius lydėti per nuotykio kelionę.
 • Aktyvūs užsiėmimai. Dalyvių lauks aktyvūs, sportiniai ir kūrybiniai užsiėmimai leidžiantys pasijausti tikroje stovykloje.
 • Dalyviai bus apgyvendinti prabangioje sodyboje „Roko sodyba“, 2-4 vietų kambariuose su visais patogumais.
 • Visavertis maitinimas. Subalansuotas maitinimas 5 kartus per dieną. Atsižvelgiame į dalyvių maitinimosi įpročius (vegetarus/veganus).
 • Dalomoji medžiaga. Dalyviams bus paruošta dalomoji medžiaga, kurioje bus apžvelgiama visa programa ir rekomendacijos tolimesniam tobulėjimui.


Stovyklos sutartis su tėvais/globėjais ir  taisyklės

 

Stovyklos vieta:

Vasaros nuotykis vyks šiuolaikiškoje kaimo turizmo sodyboje „Roko sodyba“ įsikūriosioje Kaišiadorių rajone (nuo Vilniaus 60 km., nuo Kauno 40 km.). Gamtos prieglobstyje, programos dalyvių lauks erdvi sodyba, saugoma teritorija, 2-4 vietų šiuolaikiškai įrengti kambariai su visais patogumais –  dušas ir WC kiekviename kambaryje. Dalyviai galės mėgautis pirties pramogomis ir lauko baseinu. Mėgstantiems sportuoti įrengtas lauko teniso kortas, dvi krepšinio aikštelės.

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice