Mažoji Medicinos mokykla kviečia vasaros atostogas praleisti kartu! Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla!

9 PAMAINOS

7-11M. AMŽIAUS

STOVYKLA MIESTE

ĮSKAIČIUOTAS MAITINIMAS

SAUGI APLINKA

Apie stovyklą

Mažoji Medicinos mokykla kviečia vasaros atostogas praleisti kartu! Smagi edukacija ir nepamirštami nuotykiai atostogų metu su Mažaja Medicinos mokykla!

Nenuobodžiaukite mokyklos atostogų metu ir rinkitės vasaros stovyklą su šauniausias Mažosios Medicinos Mokyklos mokytojais! Šiemet net 4 naujos temos!

Mūsų tikslas – ĮKVĖPTI: meilę mokytis, pasitikėjimą savimi, sveiką gyvenimo būdą ir karjerą medicinoje.

Vaikai tobulins medicinines žinias, gebėjimus ir įgūdžius, bei įgis papildomų dalykinių kompetencijų. Pristatome vaikams mediciną ir sveikatos svarbą įdomiai ir turiningai. Stovyklautojams bus suteiktos visos priemonės, kad jie praktiškai galėtų įgyvendinti užduotis.

Grupė iki 12 vaikų.

Stovyklos vyksta darbo dienomis birželio 7 iki rugpjūčio 27 d. 8.00-17.30 val.

Stovyklos diena:

8.00-9.00  Atvykimas.

9.00-10.00  Dienos temos aptarimas, prezentacija.

10.00-10.30  Priešpiečiai

10.30-12.00  Praktinės, kūrybinės veiklos ir užduotys susijusi su dienos tematika.

12.00-13.30  Žaidimai ir laikas lauke

13.30-14.30  Pietūs

14.30-16.00  Praktinės, kūrybinės veiklos ir užduotys susijusi su dienos tematika.

16.00-16.30  Pavakariai

16.30-17.30  Žaidimai ir kūrybinės užduotys.

17.30   Stovyklos dienos pabaiga

Maitinimas: 3 kartus dienoje: priešpiečiai, pietūs, pavakariai, geriamas vanduo visą dieną.

BŪSIU VETERINARU (7-11 m. vaikams)

Tapk veterinaru! Būsimojo veterinaro vasaros stovykloje vaikai susipažins su veterinaro kabinetu,  sužinos, kaip prižiūrėti įvairius gyvūnus. Gaus dovanų savo pliušinį augintinį, kuriuo rūpinsis ir atliks apžiūrą bei priežiūrą visos stovyklos metu ir po jos.

Šie būsimi veterinarijos gydytojai išmoks pašalinti erkes, sužinos apie tinkamą gyvūnų mitybą, priežiūrą, supras gyvūnų kūno kalbą, išmoks suteikti jiems pirmąją pagalbą ir aptars, kaip tapti veterinaru. Esant galimybei vyksime į veterinarijos kliniką, pasikviesime kinologus.

BŪSIU GYDYTOJU (7-11 m. vaikams)

Įkvėptas mokymasis šiandien – sveika ateitis rytoj! Mūsų būsimo gydytojo vasaros stovykloje vaikai susipažins su  pagrindinėmis gydytojo atsakomybėmis ir sužinos apie gyvybiškai svarbius žmogaus kūno organus. Šie būsimi gydytojai išmoks naudoti stetoskopą, kraujospūdžio matuoklį ir refleksinį plaktuką; jie praktikuosis atlikti pirmąją pagalbą, siūti siūles, skiepyti ir skirti vaistus. Esant galimybei vyksime į kliniką ekskursijai.

Po stovyklos kiekvienas būsimas gydytojas parsineš dovanų – stetoskopą!

IŠGYVENIMAS LAUKINĖJE GAMTOJE (7-11 m. vaikams)

Būkime saugūs gamtoje! Mūsų vasaros stovykloje vaikai įsivaizduos, vaidins ir aptars svarbiausias išgyvenimo laukinėje gamtoje situacijas, sužinos, kaip pasirengti stichinėms nelaimėms. Šie būsimi greitosios pagalbos medikai sužinos apie gyvačių įkandimus, hipotermiją, nuodingus augalus, valgomus augalus, nelaimės signalus, miškų gaisrus, tornadus, audras, uodų įkandimus ir vandens saugumą. Pažadame daug smagaus laiko lauke!

Kaina: 179Eur

Antrai pamainai 10% nuolaida

Šeimos nuolaida vedant du ar daugiau vienos šeimos vaikų – 30 eur

Vieta: Savanorių pr. 130, Kaunas

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice