Daugelis šiuolaikinių darbuotojų atrankos specialistų emocinį intelektą (EQ) laiko vienų iš svarbiausių įgūdžių nulemiančių sėkmingą žmogaus karjerą. Pagrindiniai emocinio intelekto įgūdžiai yra savo emocijų atpažinimas ir valdymas, bei aplinkinių žmonių emocijų atpažinimas.

Jau 7 metus veikiančios, vaikų ugdymo edukatorės dr. Sigitos Burvytės vedamos vaikų vasaros stovyklos skirtos lavinti Jūsų vaiko socialines ir emocines kompetencijas, atpažįstant savo stiprybes ir vidinius resursus. Edukacinės veiklos stovykloje paremtos naujausiais moksliniais tyrimais bei edukaciniais metodais. Stovykloje vaikai išmokstą produktyviai ir pozityviai komunikuoti su šalia esančiais, siekti savo tikslų pozityviu elgesiu, suprasti ir atjausti kitus žmones.

1 pamaina

3 - 12m. vaikams

Stovyklavimas gamtoje

Kompetetingi vadovai

Visas reikalingas inventorius

Apie stovyklą

 

Vasaros stovyklos vaikams veiklos skirtos savo stiprybių bei vidinių resursų atpažinimui, susipažinimui su kitais vaikais ir bendravimo įgūdžių bei tarpusavio santykių stiprinimui. Veiklos su vaikais bus orientuotos į patyrimą ir mokymąsi veikiant. Skirtingų veiklų metu vaikai mokysis pastebėti kitų vaikų stiprybes ir jiems apie tai pasakyti.

Vasaros stovyklos metu veiks socioemocinio lavinimo kūrybinės dirbtuvėlės, kurių metu vaikai užsiims kūrybiniais darbeliais, tradiciniais rankdarbiais ir juos pritaikys naujuose projektuose. Bus organizuojamos vaikų pozityvios komunikacijos įgūdžių ugdymo edukacinės veiklos, pozityvios disciplinos principų pažinimas taikant dramos ir pasakų edukacijos metodus. Užsiėmimų metu bus kuriamos ir vaidinamos vaikų sukurtos pasakos tema: „Laiminga vaikystė“, „Nėra namų be dūmų“, „Gera diena, geriems žmonėms“ ir „Linksmas laiškas draugui“.

 

Stovyklos uždaviniai: 

 

 1. Sužadinti vaikų smalsumą tyrinėti juos supantį pasaulį per artimiausios gamtos giluminį pažinimą per patyrimą ir tarpusavio bendravimą. Bus edukaciniai užsiėmimai „Pažinkime augalus“ ir „Vabaliukų foto medžioklė“, kurių metu tyrinėsime gamtą ir bendrausime tarpusavyje.
 2. Susipažinti su lietuvių liaudies rankdarbiais, mados ir floristikos bei fotografijos pagrindais. Kūrybinių dirbtuvių metu vykdysime projektines veiklas, kurios padės pažinti kiekvienam savo resursus ir pasinerti į kūrybinius verpetus.
 3. Savęs pažinimas vyks edukatoriams moderuojant kūrybines vaikų veiklas, kurių metu kiekvienas pažins tiek save, tiek šalia esančius ir mokysis sugyventi kartu. Vaikai mokytis pakantumo, empatijos ir atjautos vienas kitam.

 

Kasdienės veiklos: rytinė mankšta, diskusijos ir praktinės užduotys vaikų ugdymo klausimais, patyriminis mokymasis, žaidimai, klajonės po apylinkes, kūrybinės dirbtuvės, bendravimas,  maudynės, etnokultūrinės vakaronės, vakaro meninė programa ir pašnekesiai prie arbatos puodelio, dienos įspūdžių aptarimas. Į visas veiklas bus kūrybingai integruojami žaidimai.

 

Programa: 

Pirma diena/ Pažinkime savo ir kitų unikalumą

 • Susipažinimas.
 • Stovyklos atidarymas. Stovyklos programos pristatymas ir taisyklių susikūrimas.
 • Edukacinės veiklos skirtos susipažinimui. Savo stiprybių bei vidinių resursų atpažinimas, kitų vaikų pažinimas, vaikų tarpusavio santykių stiprinimo ir susipažinimo žaidimai.
 • Aktyvios fizinės / edukacinės veiklos. Futbolas, krepšinis, badmintonas, stalo tenisas (edukatoriai dr. Sigita Burvytė ir Valentas Jančiukas).

 

Antra diena/ Pozityvus žmogus – laimingas žmogus

 • Rytinė mankšta.
 • Žygis ir augalų pažinimas (edukatoriai Živilė Kibeikienė ir Lina Mickevičienė).
 • Patyriminės edukacinės veiklos. Diskusijos su vaikais ir socioemocinio lavinimo kūrybinės dirbtuvės (edukatorė dr. Sigita Burvytė).
 • Darbinis vaikų ugdymas. Drožyba, audimas, dekupažas ir kiti liaudies menai.
 • Dienos veiklų ir potyrių aptarimas.

 

Trečia diena/ Jausmų pažinimas ir leistino elgesio ribos

 • Rytinė mankšta.
 • Gyvenimiškų situacijų sužaidybinimas siekiant atpažinti savo ir kitų jausmus.
 • Foto ir kino terapija. Pagal duotą temą šeimos sukuria filmo scenarijų ir suvaidiną gyvenimiškas problemines situacijas.
 • Žygis gamtoje (edukatorius Valentas Jančiukas).
 • Dienos veiklų ir potyrių aptarimas.

 

Ketvirta diena/ Mokomės valdyti šeimos konfliktus

 • Rytinė mankšta.
 • Šeimų pozityvios disciplinos pažinimas taikant dramos ir pasakų edukacijos metodus.
 • Žaidimai skirti šeimos narių tarpusavio santykių stiprinimui.
 • Dienos veiklų ir potyrių aptarimas.

 

Penkta diena/ Pozityvios tėvystės principų įvertinimas

 • Rytinė mankšta.
 • Savo šeimos stiprybių ir silpnybių įsivardinimas. Patyrimų, įspūdžių, atradimų apibendrinimas.
 • Stovyklos uždarymo renginys. Šventiniai pietūs.

 

Veiklos zona: 

didelis valgomasis su židiniu, daug jaukių erdvių pokalbiams,  šaldytuvas, virdulys, visi reikalingi stalo įrankiai, didelis ir mažas lauko baseinai vaikams, tvenkinys su liepteliu vyresniems, vandens kubilas, 2  tualetai ir dušas, lauko pavėsinė lietingam orui, pievelė žaidimams, medinės laipynės, karstyklės, 3 tvenkiniai žvejybai.

Atsivežti:

patogius paprastus rūbus atitinkamam orui, asmens higienos priemones ir maudymosi reikmenis, galvos apdangalą, užtiesalą ant žolės, drėgmei atsparią aprangą, guminius batus, lauko žaidimus (pvz., kamuoliai, badmintonas, skraidančios lėkštės, dviračiai vaikams – kaimo keliukai saugūs ir apylinkės nuostabios), mėgstamas knygas ir gerą nuotaiką.

 

Nakvynė: palapinėse.

 

Stovyklos kaina: 

Vaikui – 190 eurų (neįskaitant maitinimo).

Maitinimas: maistas organizuotai užsakomas iš kavinės (3 kartus per dieną), kaina vaikui – 15 eurų/dieną.

!!! Rekomenduojame rinktis avansinį mokėjimo būdą.

 

Stovyklos sutartis 

 

Stovyklos vieta:

Kaimo sodyba „Pas Jeronimą“, Tvenkinių g. 8, Varkaliai, Plungės raj.

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice