Kaip didžiausią dovaną „Svajonių planetos“ gyventojai priima galimybę gyventi naujai rekonstruotame, daugiau nei 500 metų istoriją menančiame Ilzenbergo dvare.

Vaikai gyvena autentiškuose, patogiai įrengtuose kambariuose, visą laiką leidžia saugioje poilsiui ir veikloms pritaikytose erdvėse.

„Svajonių planetos“ gyventojams atviras ir ekologiškas Ilzenbergo ūkis. Taip suteikiama vaikams galimybė tiek tyrinėti gamtą, didžiulį ūkį su jo gėrybėmis, tiek ir išsiaiškinti daug dalykų, tokių kaip: iš ko ir kaip atsiranda duona, kaip noksta uogos ir daržovės, iš kur gauname kiaušinius ir t.t.

5 pamainos

7-16m. vaikams

gyvenimas gamtoje

maitinimas įskaičiuotas

saugi aplinka

visas reikalingas inventorius

Apie stovyklą

Kiekviena diena – užpildyta unikaliomis veiklomis, per kurias vaikai pasijunta šiuolaikiniais atradėjais ir miestiečiais mylinčiais gamtą. Profesionalių ir atsidavusių vadovų dėka stovykloje jungiamas meninis ugdymas, sveikas gyvenimo būdas bei savęs pažinimas, visa tai tampa visuminio ugdymo priemone. Aktyvaus poilsio, meninėmis, sveikatingumo bei savęs atradimo temomis paremtos veiklos suteikia galimybę vaikams visapusiškai tyrinėti, aktyviai veikti, numatyti, ieškoti ir atrasti, spręsti iššūkius. Stovyklos programa padeda vaikui pažinti ir išreikšti save, lavina kūrybines galias, padeda ugdytis ir atsiskleisti gabumams, turtina emocinę patirtį, žinias, turi lemiamos įtakos intelekto raidai bei harmonijai su gamta.

Stovykla vyksta naujai rekonstruotame, daugiau nei 500 metų istoriją menančiame Ilzenbergo dvare. Vaikai vaikštinėja tais pačiais koridoriais, kuriais kadaise vaikščiojo dvaro gyventojai, įsikuria ir gyvena autentiškuose kambariuose, ilsėsis šimtamečiame parke, klausosi legendų, kuriomis apipinti visi dvaro kampeliai. Saugiai jaučiasi specialiai stovyklos reikmėms pritaikytoje aplinkoje.

Šalia dvaro įsikūręs ekologiškas ūkis, kuriame vaikai leidžia laiką po programos veiklų, iš arti supažindinami su auginamais gyvūnais, ragauja šiltnamiuose ir lysvėse augančias daržoves. Ši patirtis padeda kelti klausimus ir ieškoti atsakymų į tai, kokia ekologiško gyvenimo būdo nauda žmogaus sveikatai, kodėl svarbu meilė sau ir aplinkai, augalams, gyvūnams.

Vasara apie vaikus ir jų svajones

Stovyklos vadovai sudaro sąlygas kiekvienos jaunos asmenybės saviraiškai, taip pat organizuoja bendras veiklas, siekiant suburti vaikus ir tapti vienos didelės komandos neatsiejama dalimi. Kasdieninė programa sukurta taip, kad turėtume laiko ir veikti, ir žaisti, ir bendrauti!

Savęs pažinimas, ekologija ir kūrybiškumas

Sujungus kūrybinį mąstymą skatinančius užsiėmimus – ugdomos jaunos harmoningos asmenybės, gebančios pažinti save, siekiant svarbiausio – savo svajonių! Žaisdami lauko ir vidaus žaidimus, dalyvaudami žaidimuose, pasirodymuose, žygiuodami ir ieškodami – vaikai susipažįsta su kasdien juos supančia, nuostabaus grožio gamta, jos svarba mūsų gyvenimuose ir kiekvieno individo vartojimo atsakomybe.


Talentingi ir profesionalūs stovyklos grupių vadovai

Su vaikais dirba entuziastingi ir be galo mylintys savo veiklą grupių vadovai, įgiję ilgalaikę darbo patirtį skirtingose kūrybinėse stovyklose, ugdymo įstaigose, neformalaus ugdymo organizacijose. Tai atsakingi ir patikimi komandos nariai, kurie pasitiki vaikais, yra atviri būti, kurti, aktyviai veikti ir nuoširdžiai bendrauti su vaikais.

Svajonių planetos“ tikslai:

Mūsų tikslas – kurti palankias sąlygas kiekvienos jaunos asmenybės saviraiškai ir savęs pažinimui, užtikrinti saugią ir draugišką aplinką vaiko vystymuisi, kartu su vaikais nebijoti svajoti, atrasti, išgirsti, bendrauti ir augti.

Mes siekiame atliepti kiekvieno vaiko poreikius – pritaikyti meninio ugdymo turinį individualiai, kad vaikai turėtų erdvę bręsti kaip asmenybės, ugdytųsi pilietinę ir tautinę savimonę, įgytų kompetencijų, būtinų tolesniam mokymuisi ir prasmingam, aktyviam gyvenimui.

 

Maitinimas:

4 kartai per dieną (maisto patiekaluose naudojami produktai, užauginti arba pagaminti Ilzenbergo biodinaminiame ūkyje).

Stovyklos kaina: 339Eur

 

Kas įskaičiuota į kainą:

  • Maitinimas 4 kartus per dieną.
  • Apgyvendinimas Ilzenbergo rūmuose.
  • Stovyklos programa. Atsižvelgiant į vaikų gyvenamąją vietą, keliuose miestuose vaikams yra organizuojamas transportas nuvykimui į stovyklą ir grįžimui namo. Papildomas mokestis už vieno vaiko kelionę – 15 Eur į vieną pusę.
  • Rokiškio krašto muziejaus aplankymas, dalyvavimas edukaciniuose užsiėmimuose.
  • Šakočių kepimo paslaptys.
  • Paukčių ir šikšnosparnių stebėjimas kartu su gamtininku.
  • Pėsčiųjų žygiai į Alksnių ir Stupelių piliakalnius, žygis į Latviją.

Stovyklos sutartis

Stovyklos vieta:

Stovyklos metu vaikai karaliaus Ilzenbergo dvaro teritorijoje, kuri apima 15 ha parką su šimtamečiais ąžuolais, skulptūromis, autentiškai atkurtais XIX a. rūmais, kitais istoriniais statiniais, tiltu į legendinę Meilės salą. Vaikai tyrinės čia įsikūrusį pirmąjį, didžiausią Baltijos šalyse, harmonijos su gamta paisantį ūkį, susitiks su dvaro ūkyje gyvenančiais gyvūnais. Vaikai gyvens jaukiuose ir prabangiuose Ilzenbergo rūmų kambariuose. Stovykla pritaikyta saugiam ir aktyviam vaikų poilsiui, teritorijoje yra įrengtos žaidimų ir sporto aikštelės, paplūdimys, dvaro gyvūnų stebėjimo vietos.

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice