Kiekviena stovyklos diena – užpildyta unikaliomis veiklomis, per kurias vaikai pasijunta šiuolaikiniais atradėjais ir miestiečiais mylinčiais gamtą. Profesionalių ir atsidavusių vadovų dėka stovykloje jungiamas meninis ugdymas, sveikas gyvenimo būdas bei savęs pažinimas, visa tai tampa visuminio ugdymo priemone.

Aktyvaus poilsio, meninėmis, sveikatingumo bei savęs atradimo temomis paremtos veiklos suteikia galimybę vaikams visapusiškai tyrinėti, aktyviai veikti, numatyti, ieškoti ir atrasti, spręsti iššūkius.

Stovyklos programa padeda vaikui pažinti ir išreikšti save, lavina kūrybines galias, padeda ugdytis ir atsiskleisti gabumams, turtina emocinę patirtį, žinias, turi lemiamos įtakos intelekto raidai bei harmonijai su gamta.

6 pamainos

7-16m. vaikams

gyvenimas gamtoje

maitinimas įskaičiuotas

saugi aplinka

visas reikalingas inventorius

Apie stovyklą

Stovykla vyksta naujai rekonstruotame, daugiau nei 500 metų istoriją menančiame Ilzenbergo dvare. Vaikai vaikštinėja tais pačiais koridoriais, kuriais kadaise vaikščiojo dvaro gyventojai, įsikuria ir gyvena autentiškuose kambariuose, ilsėsis šimtamečiame parke, klausosi legendų, kuriomis apipinti visi dvaro kampeliai. Saugiai jaučiasi specialiai stovyklos reikmėms pritaikytoje aplinkoje.

Šalia dvaro įsikūręs ekologiškas ūkis, kuriame vaikai leidžia laiką po programos veiklų, iš arti supažindinami su auginamais gyvūnais, ragauja šiltnamiuose ir lysvėse augančias daržoves. Ši patirtis padeda kelti klausimus ir ieškoti atsakymų į tai, kokia ekologiško gyvenimo būdo nauda žmogaus sveikatai, kodėl svarbu meilė sau ir aplinkai, augalams, gyvūnams.

VASARA APIE VAIKUS IR JŲ SVAJONES

Stovyklos vadovai sudaro sąlygas kiekvienos jaunos asmenybės saviraiškai, taip pat organizuoja bendras veiklas, siekiant suburti vaikus ir tapti vienos didelės komandos neatsiejama dalimi. Kasdieninė programa sukurta taip, kad turėtume laiko ir veikti, ir žaisti, ir bendrauti!

SAVĘS PAŽINIMAS, EKOLOGIJA IR KŪRYBIŠKUMAS

Sujungus kūrybinį mąstymą skatinančius užsiėmimus – ugdomos jaunos harmoningos asmenybės, gebančios pažinti save, siekiant svarbiausio – savo svajonių! Žaisdami lauko ir vidaus žaidimus, dalyvaudami žaidimuose, pasirodymuose, žygiuodami ir ieškodami – vaikai susipažįsta su kasdien juos supančia, nuostabaus grožio gamta, jos svarba mūsų gyvenimuose ir kiekvieno individo vartojimo atsakomybe.

TALENTINGI IR PROFESIONALŪS STOVYKLOS GRUPIŲ VADOVAI

Su vaikais dirba entuziastingi ir be galo mylintys savo veiklą grupių vadovai, įgiję ilgalaikę darbo patirtį skirtingose kūrybinėse stovyklose, ugdymo įstaigose, neformalaus ugdymo organizacijose. Tai atsakingi ir patikimi komandos nariai, kurie pasitiki vaikais, yra atviri būti, kurti, aktyviai veikti ir nuoširdžiai bendrauti su vaikais.

DAR DAUGIAU NUOTYKIŲ

2021 metais stovyklos antroje pamainoje vyks užsiėmimai Rokiškio naujame plaukimo baseine su profesionaliais plaukimo treneriais. Vaikai turės galimybę išbandyti kukurūzų labirintą ir naujas iš natūralių medžiagų pagamintas laipynes.

KODĖL VERTA RINKTIS ŠIĄ STOVYKLĄ?

– keturių žvaigždučių gyvenimo sąlygos ir autentiška aplinka
– naujos netradicinės patirtys, kurių vaikas negauna mokykloje
– visos veiklos orientuotos į savęs atradimą bei saviraišką
– programos užpildytos kūrybiškomis, aktyviomis ir įtraukiančiomis veiklomis
– stovykla suteikia racionalios, emocionalios patirties ir „oho“ momentą
– vaikai suvokia sveikos mitybos, atsakingo vartojimo prasmę
– užtikrinta saugi aplinka su ilgametę darbo patirtį vasaros stovyklose turinčiais instruktoriais.

 

MAITINIMAS
Keturis kartus per dieną. Pusryčiai, pietūs, vakarienė ir užkandžiai.
Iš vietoje augintų ekologiškų Ilzenbergo ūkio produktų.

PAPILDOMA INFORMACIJA

Stovyklautojams būtina turėti medicininę pažymą (forma 027-1/a).

Organizuojamas transportas į stovyklą ir grįžimui namo (nuo/iki Vilniaus, 15 EUR)

 

PAMAINŲ APRAŠYMAI:

1. Svajonių Lietuva „Visur gerai, namie – geriausia”  (akcija!)

Aš noriu kurti ją, savo Svajonių Lietuvą! Stulbinamais faktais ir kerinčiomis istorijomis Svajonių Lietuvos pamaina plečia supratimą apie gražią mūsų šalį. Dvariškos tradicijos, gilus kultūrinis paveldas – visa tai nuostabus pagrindas jaunos lietuvių tautos ugdymui! Aukime ir tobulėkime žinodami savo istoriją, senąsias tradicijas ir puoselėdami meilę savo šaliai. Įsitikinsime, kad Lietuvos miškai – gražiausi, vanduo ežeruose – švariausias, o duona – skaniausia. Tautiniai papročiai, pagarba darbui ir maistui, svarbiausios vertybės atsiskleidžia kūrybiniame kasdienių veiklų sūkuryje. „Visur gerai, bet namie – geriausia“, tad patirkime tai, kas geriausia kartu!

 

2. Tautu žaidynės

Pažinti save ir draugą, judėti ir tobulėti – Tautų žaidynių pamainos šūkis! Susipažinimas su kitų tautų kultūra ir tradicijomis padeda ugdyti labai svarbias savybes – toleranciją ir draugystę! Svarbus pamainos akcentas – fizinis aktyvumas! Visi kartu stiprinsime savo sveikatą ir kūną, tapsime gerais draugais sau ir kitiems. Meno ir sporto renginiai apjungia įvairias tautas, skatina bendradarbiavimą ir kūrybiškumą, o taip pat įgalina nukeliauti ten, kur net nepagalvotum… Amerika, Meksika, Indija, o gal… Australija? Ką rinktumeisi tu?

3.  Menų laboratorija

Kiekvienas vaikas turi kūrybinį potencialą, esame unikalūs savo gyvenimo kūrėjai. Menas padeda pažinti ir išreikšti save, išlaisvina vidinę stiprybę. Estetikos ugdymas, gebėjimas įžvelgti gamtos meno kūrinius, pamatyti grožį kitame žmoguje ir savyje, leisti jam skleistis – to sieksime kartu! Tapyba, vaizduojamasis menas, muzika, šokis ar teatras? Origami, kulinarija ar fotografija? Prisiliesime prie įvairių meno rūšių, o svarbiausia – pajausime kiek patys esame savo gyvenimo kūrėjai…

 

 4. Mūsų dienos – kaip šventė!

Gražiausi vaikystės prisiminimai slypi šventėse. Tradicijos ir unikalūs ritualai sukelia mums visiems ryškias emocijas. Šios pamainos metu vaikus kviesime į nuostabią kelionę švenčių kalendoriumi. Pradėsime gražiomis Naujųjų metų tradicijomis, keliausime ir per svarbiausias Lietuvos valstybės šventes, nuo Užgavėnių iki Šv. Velykų, per Jonines ir Žolinę link jaukių Kūčių, neabejotinai, kalendoriuje atsiras vieta ir gimtadienio šventei! Vaikai prisilies prie gražiausių mūsų tautos tradicijų, susipažins su istorine švenčių kilme, dalyvaus įtraukiančiose veiklose ir edukacijose, o svarbiausia – patirs linksmiausias metų šventes savo draugų rate!


STOVYKLOS KAINOS:

Svajonių Lietuva birželio 27 – liepos 2 | 400 EUR

Tautų žaidynės liepos 4 – liepos 9 |  420 EUR

Menų laboratorija liepos 11 – liepos 16 |  400 EUR

Mūsų dienos – kaip šventė! liepos 18 – liepos 23  |  400 EUR

Tautų žaidynės liepos 25 – liepos 30 |  400 EUR

Mūsų dienos – kaip šventė! rugpjūčio 1 – rugpjūčio 6  |  400 EUR

Stovyklos sutartis

 

Stovyklos vieta:

Stovyklos metu vaikai karaliaus Ilzenbergo dvaro teritorijoje, kuri apima 15 ha parką su šimtamečiais ąžuolais, skulptūromis, autentiškai atkurtais XIX a. rūmais, kitais istoriniais statiniais, tiltu į legendinę Meilės salą. Vaikai tyrinės čia įsikūrusį pirmąjį, didžiausią Baltijos šalyse, harmonijos su gamta paisantį ūkį, susitiks su dvaro ūkyje gyvenančiais gyvūnais. Vaikai gyvens jaukiuose ir prabangiuose Ilzenbergo rūmų kambariuose. Stovykla pritaikyta saugiam ir aktyviam vaikų poilsiui, teritorijoje yra įrengtos žaidimų ir sporto aikštelės, paplūdimys, dvaro gyvūnų stebėjimo vietos.

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice