2020 m. vasarą MB “Anykščių sporto turas“ bendradarbiaujant su olimpiniu vicečempionu Mindaugu Mizgaičiu, suorganizavo sporto stovyklas vaikams „SWIM & FUN“. Stovyklos vyko viename gražiausių Lietuvos miestų Anykščiuose, kur vaikai patyrė nepamirštamų nuotykių ir emocijų. Stovyklose dalyvavo vaikai iš įvairių Lietuvos miestų! 

5 PAMAINOS

SPORTO TRENIRUOTĖS

PLAUKIMO TRENIRUOTĖS

LAIKAS GAMTOJE

ĮSKAIČIUOTAS MAITINIMAS

ĮSKAIČIUOTAS DRAUDIMAS

SMAGI APLINKA

Apie stovyklą

SWIM & FUN stovykloje vaikai kasdien turės plaukimo užsiėmimus. Nemokantys plaukti vaikai po vienos savaites treniruočių, drąsiai galės pasigirti, kad išmoko plaukti. Vaikai žais įvairius sportinius žaidimus, varžysis tarpusavyje. Stovyklautojai daug pramogaus: maudysis upėje, keliaus po apylinkes, aplankys žymias Anykščių vietoves : Puntuko akmenį, Laimės žiburį, Anykščių šilelį, Arklių muziejų bei Lajų taką. Vaikai turės edukacines pamokas ne tik apie sportą bei sveiką mitybą, bet ir apie žirgus. Edukacinių pamokų metu vaikai daug sužinos apie arklių gyvenimą, žirginį sportą. Visi vaikai turės galimybę pajodinėti. Kiekvieną vakarą vaikų lauks skirtingos vakaro programos, filmų vakaras, šokiai ,,just dance‘‘, įvairūs žaidimai, orientaciniai žaidimai ir daug kitų įvairiausių veiklų.

Stovyklautojai kiekvieną dieną turės po kelias įvairių sporto šakų treniruotes, kuriose jie lavins fizines savybes. Norime atkreipti dėmesį, kad stovykloje vaikai galės ne tik susipažinti su skirtingomis sporto šakomis, bet ir su jų atstovais. Kiekvienoje pamainoje vaikų lauks įdomūs pašnekesiai su daug sporte pasiekusiais sportininkais.

Maitinimas 3 kartus per dieną, viešbučio “Nykščio Namai” restorane. Skanus ir šviežiai pagamintas maistas. Ryte švediškas stalas.

Dienotvarkė skirta sportininkams – treniruotės, sportiniai žaidimai, kūrybiniai užsiėmimai, ekskursijos.

Vadovai bendrauja lietuvių, anglų, rusų kalbomis.
Pamainoje iki 30 vaikų, nuo 8 iki 16 m amžiaus.


Sveikatos draudimas visos stovyklos metu.

Apgyvendinimas viešbutyje “Nykščio Namai”.

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice