„TARZANAS 2022“

TARZANAS- 2022  tai 7 dienų sporto – išlikimo vasaros stovykla -nuotykis gamtoje, ant Lėvens upės kranto (Panevėžio r.) Kviečiame tave iššūkiui! Tai pats geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens. Stovyklautojų amžius 10 – 17m.

Stovykloje TARZANAS- 2022 jūsų laukia energingi, sumanūs ir entuziastingi vadovai, nepamirštama Žaliosios girios laukinė gamta, laipiojimas virvėmis su apraišais ir karabinais, dirbtinė uola, orientavimosi vietovėje pradmenys ir žinoma naujos pažintys, nauji draugai, nauji patyrimai įvairios užduotys ir išbandymai. Išmoksime laužą užkurti be degtukų, saugiai naudotis peiliu ir kirviu, pasiruošti ir leistis į pėsčiųjų žygį diena ir naktį. Išbandysime maisto gamybą ant laužo, šaudymą iš lankų ir orinių šautuvų. Mūsų laukia daug žaidimų sausumoje ir vandenyje. Maudynės upėje (prižiūrint vadovams).

Kiekvienas stovyklos dalyvis paklius į 10-12 vaikų bendraamžių būrelį. Vadovai pamokys nemažai išgyvenimo praktinių įgūdžių ir pagelbės įveikiant užduotis ir lydint žygiuose. Stovykla skirta ne konforto vaikams, tai laukinė, sportinė, išgyvenimo stovykla, ne bijantiems praeities laikų ir blogo oro. ☺

Į stovyklos TARZANAS- 2022 kainą įskaičiuota:

  • Gyvenimas 8 vietų mediniuose nameliuose – palapinėje, stovykloje „Vaikystės šilelis“ prie Lėvens upės kranto (Panevėžio raj.). Tualetai ir prausyklos atskirai berniukams, atskirai mergaitėms tame pačiame namelyje. Dušai  – kitame pastate.
  • Maistas (4 kartus per dieną), gaminamas nuostabių virėjų stovykloje.
  • Vadovai, daug metų savanoriaujantys šioje stovykloje, kurioje ir užaugo.
  • Medicinos personalas, kvalifikuota med. felčerė.
  • Stovyklos programa.
  • Stovyklavietės, įvairių žaidimų, pirties nuoma.
  • Prizai, diplomai, stovyklos atributika ir kt.

Veiklos stovykloje

Laukinė Gamta
Išgyvenimas
Laipiojimas virvėmis
Naktiniai žygiai
Šaudymas iš lankų
Maudynės upėje
Šaudymas oriniais šautuvais
10-17m. amžiaus
3 pamainos
Laikas Gamtoje
Maitinimas įskaičiuotas
Profesionalūs vadovai
Suteikiamas reikalingas inventorius

Stovyklos vieta:

Panevėžys, Lithuania

Rezervacija

Atsiskaitymo būdas