Sporto ir laipiojimo stovykla „TARZANAS“ – tai 7 dienų sporto – išlikimo vasaros stovykla -nuotykis gamtoje, geriausias būdas pažinti save ir gamtą nuo mažens ant Lėvens upės kranto (Panevėžio r.)!

3 pamainos

10-17m. jaunimui

Maudynės

Stovyklavimas gamtoje

Maitinimas įskaičiuotas

Patyrę vadovai

Visas reikalingas inventorius

Apie stovyklą

Stovykloje TARZANAS- 2020 jūsų laukia energingi, sumanūs ir entuziastingi vadovai, nepamirštama Žaliosios girios laukinė gamta, laipiojimas virvėmis su apraišais ir karabinais, dirbtinė uola, orientavimosi vietovėje pradmenys ir žinoma naujos pažintys, nauji draugai, nauji patyrimai įvairios užduotys ir išbandymai. Išmoksite laužą užkurti be degtukų, saugiai naudotis peiliu ir kirviu, pasiruošti ir leistis į pėsčiųjų žygį. Išbandysite maisto gamybą ant laužo, šaudymą iš lankų ir orinių šautuvų, plauksite pusdienio baidarių žygyje. Jūsų laukia daug žaidimų sausumoje ir vandenyje, bei maudynės upėje (prižiūrint vadovams).

 

Kiekvienas stovyklos dalyvis paklius į 10-12 vaikų bendraamžių būrelį. Vadovai pamokys nemažai išgyvenimo praktinių įgūdžių ir pagelbės įveikiant užduotis ir lydint žygiuose.

 

*Stovykla skirta ne komforto vaikams, tai laukinė, sportinė išgyvenimo stovykla, nebijantiems praeities laikų ir blogo oro.

 

Stovyklos programa ir pramogos:

 

1 diena: Atvykimas bei įsikūrimas, susipažinimas su vadovais ir kitais vaikais.

 Atvykimas į stovyklavietę. Įsikūrimas stovyklavietėje. Pirminės stovyklavimo instrukcijos.  Prisistatymo, vėliavos ir būrio pavadinimo kūrimas.   Stovyklautojai taip pat turės slaptų užduočių, kurias galės vykdyti visos stovyklos metu laisvu laiku. Už įvykdytas užduotis stovyklautojui arba komandai bus skiriami BONUSAI. Vakaronė. Susipažinimas.

2 diena: Pirmieji turizmo technikos žingsniai. Kas tai yra? Ko išmoksime?

 Turizmo technikos pagrindai (teorija). Pirmieji žingsniai: apranga bei įranga. Virvės, mazgai ir karabinai. Kitos pagrindinės įrangos naudojimas. Sauga ir saugojimas. Turizmo technikos pagrindų praktiniai užsiėmimai (klausimų-atsakymų pamokėlė žinioms patikrinti, mazgų rišimas, apraišų apsijuosimas, saugojimo pratimai).  Sportiniai ir loginiai žaidimai. Stovyklos paštas. Vakaronė prie laužo „Talentų šou“. MINI kino salė.

3 diena: Pažintinis žygis po apylinkes, orientavimosi ir topografijos pagrindai.

Paskaitos apie išgyvenimą, maskavimąsi, topografiją ir orientavimosi žemėlapius ir jų pritaikymą gyvenime. Pasirengimas po pietų žygiui pėstute arba baidarėmis. Žygis po apylinkes. Dienos įvykių apžvalga. Aktyvūs žaidimai. Įspūdžiai. Gražiausios puokštės rinkimai. Vakare mūsų laukia daug juoko teikianti ,, Tarzanijos televizija“. Naktinės orientacinės varžybėlės su staigmenomis „ŽEMĖLAPIS“. Diskoteka

4 diena: Lipimo ir kalnų kelionių technikos pagrindai. Laipiojimas dirbtina sienele.

Komandinio darbo pagrindai (teorija). Komandinio darbo pratimai.  Laipiojimo pagrindai. Kaip užlipti į sieną? Laipiojimas komandoje. Maršrutų įveikimas. Nelaimės atvejai žygiuose ir kelionėse, ką daryti? Pirmos pagalbos suteikimas ir jos mokymai. Operacija – „išgelbėk sužeistą draugą.“  Po pietų mūsų laukia judrus ir linksmas dalyvavimas žaidime ,, SPALVOS“. Vakaronė – madų šau „Tarzanas šilelyje“. MINI kino salė.

5 diena: Olimpinės žaidynės „TARZANIJA-2020“

Tinklinio, krepšinio, kvadrato, vasaros biatlono, šaudymo iš orinio šautuvo varžybos ir įvairūs turnyrai.

Vakare  – olimpinė pirtis, vanojimas ir aromaterapijos procedūros.

6 diena: ,,Mes tampame tikrais TARZANAIS“

Atliekame rytinius ritualus,  linksmosios varžybos įgytoms žinioms pritaikyti, smagiai leidžiame laiką būriuose. Po pietų trumpas poilsis, o vakare mūsų laukia, šių dienų egzaminas – IŠLIKIMO KLIŪČIŲ RUOŽAS ir  išventinimas į Tarzanus. Atsisveikinimo vakaras – diskoteka.

 7 diena: Stovyklos uždarymo diena.

Stovyklos uždarymas, apdovanojimai  ir kelionė namo

 

***Esant blogoms oro sąlygoms stovyklos organizatoriai turi teisę keisti programa.

 

Pamainos kaina: 160Eur

Į kainą įskaičiuota:

  • Gyvenimas 8 vietų mediniuose nameliuose – palapinėje, stovykloje „Vaikystės šilelis“ prie Lėvens upės kranto (Panevėžio raj.). Tualetai ir prausyklos atskirai berniukams, atskirai mergaitėms tame pačiame namelyje. Dušai- kitame pastate.
  • Maistas (4 kartus per dieną), gaminamas nuostabių virėjų stovykloje.
  • Vadovai, daug metų savanoriaujantys šioje stovykloje, kurioje ir užaugo.
  • Medicinos personalas, kvalifikuota med. felčerė.
  • Stovyklos programa.
  • Stovyklavietės, baidarių, pirties nuoma.
  • Stovyklautojo draudimas nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Prizai, diplomai, stovyklos atributika ir kt.

Stovyklos atmintinė

Stovyklos žemėlapis, kaip rasti

Stovyklos ir tėvų/globėjų sutartis

Stovyklos vieta:

Lėvens upės krantas (Panevėžio r.)

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice