Vaikų teniso mokyklos komanda, kuri savo patirtimi su vaikais, dalinasi jau penkerius metus, kviečia vaikus ir jaunimą į Teniso stovyklą.

Vaikai stovykloje  – išmoks teniso technikos, susipažins su šiuo sportu, pažengusieji tenisininkai turės galimybę pagerinti technikos įgūdžius, sudalyvauti varžybose su kitais varžovais,patirs daug gerų emocijų.

1 pamaina

7-17m. vaikams

Maudynės ežere

Stovykla vyks sodyboje

5 metų patirtis

Saugi aplinka

Visas reikalingas inventorius

Apie stovyklą

Stovykla skirta tiek pažengusiems, tiek ir pradedantiesiems, mergaitės ir berniukams, mažiems ir dideliems. Treneriai duos užduotis pagal vaikų ir  jaunimo lygį, amžių ir sugebėjimus, taip pat suteiks tam tinkamą inventorių,  raketes kamuoliukus.

 

Jūsų laukia pažintis su naujais draugais, entuziastingi ir turintys labai didelę patirtį stovyklos vadovai, patyrę treneriai bei begalė puikių emocijų.

 

Stovyklos programa:

  • Rytais laukia mankšta ir skanūs pusryčiai, pasistiprinę keliausime į teniso salę patobulinti įgūdžių;
  • Po treniruotės,  eisime maudytis į šalia sodybos esantį ežerą;                   
  • Po pietų, lauks sportiniai užsiėmimai ir ekskursijos, bei edukacines programos – vaikų laukia žygis dviračiais, eko žygis po Ažušalės kraštovaizdžio draustinį, parodomasis žuvienes virimas ant laužo. Edukacinis picos kepimas krosnyje, apsilankymas paukščių kaime, įvairūs sportiniai žaidimai.
  •  Po vakarienės, lauks smagūs vakarai prie laužo kepant zefyrus ir pasakojant smagias istorijas ar žaidžiant stalo žaidimus.  
  • Pasikaitinsime sodybos kaimiškoje pirtyje ir karštame kubile.
  • Laisvalaikiu vaikų ir jaunimo laukia –  įvairių rungčių varžybos, tinklinio, kvadrato, lauko futbolo, stalo teniso.

 

APGYVENDINIMAS:

Stovykla vyks sodyboje “Saulėtekis” kurioje  yra teniso kortai , pirtis, kubilas, krepšinio aikštelė,  ,batutas, vaikų žaidimo aikštelė. Kavinė, kurioje mes gauname visada šviežią ir patį skaniausią maistą, skirtą stovyklautojams.Stovyklautojai gyvena apartamentuose, kuriuose kiekviename kambaryje yra atskiri dušai ir tualetai. Kambariuose miega po 2 – 5 vaikus. Vaikai į kambarius skirstomi pagal amžių ir lytį.

 

MAITINIMAS:

Kavinė, kurioje mes gauname visada šviežią ir patį skaniausią maistą, skirtą stovyklautojams. Taip pat turime lauko terasą, kuri skirta stovyklautojų susibūrimams.

 

Stovyklos kaina:  300 Eur


Stovyklos vieta:

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice