Kiekviena diena – užpildyta unikaliomis veiklomis, per kurias vaikai pasijunta šiuolaikiniais atradėjais ir miestiečiais mylinčiais gamtą. Profesionalių ir atsidavusių vadovų dėka stovykloje jungiamas meninis ugdymas, sveikas gyvenimo būdas bei savęs pažinimas, visa tai tampa visuminio ugdymo priemone.

Aktyvaus poilsio, meninėmis, sveikatingumo bei savęs atradimo temomis paremtos veiklos suteikia galimybę vaikams visapusiškai tyrinėti, aktyviai veikti, numatyti, ieškoti ir atrasti, spręsti iššūkius.

Stovyklos programa padeda vaikui pažinti ir išreikšti save, lavina kūrybines galias, padeda ugdytis ir atsiskleisti gabumams, turtina emocinę patirtį, žinias, turi lemiamos įtakos intelekto raidai bei harmonijai su gamta.

1 pamaina

7-16m. vaikams

gyvenimas gamtos apsuptyje

maitinimas įskaičiuotas

kompetetingi vadovai

visas reikalingas inventorius

Apie stovyklą

Stovykla vyksta naujai rekonstruotame, daugiau nei 500 metų istoriją menančiame Ilzenbergo dvare. Vaikai vaikštinėja tais pačiais koridoriais, kuriais kadaise vaikščiojo dvaro gyventojai, įsikuria ir gyvena autentiškuose kambariuose, ilsėsis šimtamečiame parke, klausosi legendų, kuriomis apipinti visi dvaro kampeliai. Saugiai jaučiasi specialiai stovyklos reikmėms pritaikytoje aplinkoje.

 

STOVYKLA APIE VAIKUS IR JŲ SVAJONES

Stovyklos vadovai sudaro sąlygas kiekvienos jaunos asmenybės saviraiškai, taip pat organizuoja bendras veiklas, siekiant suburti vaikus ir tapti vienos didelės komandos neatsiejama dalimi. Kasdieninė programa sukurta taip, kad turėtume laiko ir veikti, ir žaisti, ir bendrauti!

 

SAVĘS PAŽINIMAS, EKOLOGIJA IR KŪRYBIŠKUMAS

Sujungus kūrybinį mąstymą skatinančius užsiėmimus – ugdomos jaunos harmoningos asmenybės, gebančios pažinti save, siekiant svarbiausio – savo svajonių! Žaisdami lauko ir vidaus žaidimus, dalyvaudami žaidimuose, pasirodymuose, žygiuodami ir ieškodami – vaikai susipažįsta su kasdien juos supančia, nuostabaus grožio gamta, jos svarba mūsų gyvenimuose ir kiekvieno individo vartojimo atsakomybe.

 

TALENTINGI IR PROFESIONALŪS STOVYKLOS GRUPIŲ VADOVAI

Su vaikais dirba entuziastingi ir be galo mylintys savo veiklą grupių vadovai, įgiję ilgalaikę darbo patirtį skirtingose kūrybinėse stovyklose, ugdymo įstaigose, neformalaus ugdymo organizacijose. Tai atsakingi ir patikimi komandos nariai, kurie pasitiki vaikais, yra atviri būti, kurti, aktyviai veikti ir nuoširdžiai bendrauti su vaikais.

 

Svajonių planetos“ tikslai:

Mūsų tikslas – kurti palankias sąlygas kiekvienos jaunos asmenybės saviraiškai ir savęs pažinimui, užtikrinti saugią ir draugišką aplinką vaiko vystymuisi, kartu su vaikais nebijoti svajoti, atrasti, išgirsti, bendrauti ir augti.

Mes siekiame atliepti kiekvieno vaiko poreikius – pritaikyti meninio ugdymo turinį individualiai, kad vaikai turėtų erdvę bręsti kaip asmenybės, ugdytųsi pilietinę ir tautinę savimonę, įgytų kompetencijų, būtinų tolesniam mokymuisi ir prasmingam, aktyviam gyvenimui.

 

Maitinimas:

4 kartai per dieną (maisto patiekaluose naudojami produktai, užauginti arba pagaminti Ilzenbergo biodinaminiame ūkyje)

 

Stovyklos kaina: 359Eur

 

Kas įskaičiuota į kainą:

  • Maitinimas 4 kartus per dieną.
  • Apgyvendinimas Ilzenbergo rūmuose.
  • Stovyklos programa. Atsižvelgiant į vaikų gyvenamąją vietą, keliuose miestuose vaikams yra organizuojamas transportas nuvykimui į stovyklą ir grįžimui namo. Papildomas mokestis už vieno vaiko kelionę – 15 Eur į vieną pusę.
  • Rokiškio krašto muziejaus aplankymas, dalyvavimas edukaciniuose užsiėmimuose.

Stovyklos sutartis

 

Stovyklos vieta:

Stovyklos metu vaikai karaliaus Ilzenbergo dvaro teritorijoje, kuri apima 15 ha parką su šimtamečiais ąžuolais, skulptūromis, autentiškai atkurtais XIX a. rūmais, kitais istoriniais statiniais, tiltu į legendinę Meilės salą. Vaikai tyrinės čia įsikūrusį pirmąjį, didžiausią Baltijos šalyse, harmonijos su gamta paisantį ūkį, susitiks su dvaro ūkyje gyvenančiais gyvūnais. Vaikai gyvens jaukiuose ir prabangiuose Ilzenbergo rūmų kambariuose. Stovykla pritaikyta saugiam ir aktyviam vaikų poilsiui, teritorijoje yra įrengtos žaidimų ir sporto aikštelės, paplūdimys, dvaro gyvūnų stebėjimo vietos.

TURITE KLAUSIMŲ, SUSISIEKITE SU MUMIS

Didesnėms grupėms ir klasėms siūlome individualius pasiūlymus

Panašios stovyklos

popup-notice